Plivaj bolje, trči brže i kroz život vozi duže
Autor: Darko Tufekčić, Lidija Miletić, 24. 5. 2020.

Dragi učenici,

poštovani roditelji,

s radošću Vas možemo obavijestiti da OŠ Dragutina Tadijanovića sudjeluje u projektu Udruge kineziologa grada Vukovara pod nazivom:

Plivaj bolje, trči brže i kroz život vozi duže, UP.02.1.2.01.0047 koji je financiran iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014.-2020.

U navedenom projektu naša je škola partner te Vas pozivamo da se na poveznici podstranici projekta

upoznate s informacijama o projektu te o aktivnostima i načinima sudjelovanja u istom.

Cilj projekta je razviti i unaprijediti društvene sadržaje – sportske, edukativne i društvene programe s ciljem uključivanja djece i mladih u gradu Vukovaru kao preduvjet za kvalitetnu organizaciju i provedbu slobodnog vremena djece i mladih.

Projektom su predviđene sljedeće aktivnosti: uključivanje djece i mladih u sportske, edukativne i druge društvene aktivnosti kao oblika organizacije njihovog slobodnog vremena, promidžba i vidljivost, upravljanje projektom i administracija.

Zahvaljujemo Udruzi kineziologa grada Vukovara na pozivu za partnerstvom u projektu i radujemo se budućim aktivnostima !

Vaša ravnateljica !

Plivaj bolje, trči brže i kroz život vozi duže
Autor: Darko Tufekčić, Lidija Miletić, 24. 5. 2020.

Dragi učenici,

poštovani roditelji,