Integrisani radni dan: Svetski dan štednje
Autor: Ljilja Stević, 5. 12. 2016.

Bili smo u Addiko banci

Integrisani radni dan: Svetski dan štednje -

U ponedeljak, 30.oktobra, učenici 21 razreda i njihova učiteljica Ljiljana Stević posetili su Addiko banku.

Tamo nas je dočekala gospođa Ana Ištuk i povela u razgledanje banke. Gospođa Ana je rado odgovorila na sva naša pitanja. Pozvala nas je da nacrtamo nešto za uspomenu. Svako od nas je nacrtao sliku koju smo poklonili gospođi Ani, a ona je obećala da će ih spremiti u sef kako ih niko ne bi mogao uzeti. Osim gospođe Ane, koja radi kao službenica, upoznali smo i druge radnike.

Na kraju smo dobili čokoladice i bombone da se malo zasladimo. Najviše smo se obradovali balonima koje smo poneli nazad u školu.

Po povratku u školu nastavili smo raditi na temu Svetskog  dana štednje. Crtali smo kasice, računali i kupovali u prodavnici, a na fizičkom smo kao gusari tražili sakriveno blago.

Lepo smo se proveli i puno toga naučili.

Integrisani radni dan: Svetski dan štednje
Autor: Ljilja Stević, 5. 12. 2016.

Bili smo u Addiko banci

Integrisani radni dan: Svetski dan štednje -

Lepo smo se proveli i puno toga naučili.